5127 MONT BLANC
By clicking on the small photos you can see the information of other slabs or bundles of this block| Block | 5127 |
| Color | WHITE |
| Bundle | 3 |
| Type | QUARTZITE |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | LONIGO |
| # slab | 5 |
| Length | 302cm / 119inch |
| Height | 192cm / 76inch |
| Thickness | 3cm / 1¼inch |
| Weight | 2525kg |
| Block | 5127 |
| Color | WHITE |
| Bundle | 2 |
| Type | QUARTZITE |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | LONIGO |
| # slab | 6 |
| Length | 302cm / 119inch |
| Height | 192cm / 76inch |
| Thickness | 3cm / 1¼inch |
| Weight | 3025kg |
| Block | 5127 |
| Color | WHITE |
| Bundle | 4 |
| Type | QUARTZITE |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | LONIGO |
| # slab | 6 |
| Length | 302cm / 119inch |
| Height | 192cm / 76inch |
| Thickness | 3cm / 1¼inch |
| Weight | 3025kg |
| Block | 5127 |
| Color | WHITE |
| Bundle | 5 |
| Type | QUARTZITE |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | LONIGO |
| # slab | 6 |
| Length | 302cm / 119inch |
| Height | 192cm / 76inch |
| Thickness | 3cm / 1¼inch |
| Weight | 3025kg |
| Block | 5127 |
| Color | WHITE |
| Bundle | 6 |
| Type | QUARTZITE |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | LONIGO |
| # slab | 6 |
| Length | 302cm / 119inch |
| Height | 192cm / 76inch |
| Thickness | 3cm / 1¼inch |
| Weight | 3025kg |